ANA SAYFA    |   HAKKIMIZDA    |    GENEL BİLGİLER    |    İLETİŞİM    |    SİTE HARİTASI
  SIZDIRMAZLIK ELEMANLARI

 BETON POMPASI PİSTONLARI VE YEDEK PARÇALARI

 İŞ MAKİNALARI YEDEK PARÇALARI

 KAPLİNLER

 TİTREŞİM TAKOZLARI

 MOTOR KULAK TAKOZLARI

 ELEK TAKOZLARI

 VANA CONTASI

 ÖZEL İMALATLAR

 STANDART TİTREŞİM TAKOZLARI

 SÜNGER ÜRÜNLER

 K-A-M-P-A-N-Y-A

YASAL UYARI

Ziyaret etmekte olduğunuz bu web sitesi ve web sitesi içinde yer alan Gülhan Yedek Parça ’ya ait olan tüm tasarımlar ve yazılı bilgiler fikri hak ve telif kanunu gereğince koruma altındadır.

Bu sitede kullanılan resim ve yazılar Gülhan Yedek Parça ’dan izin alınmadıkça kullanılamaz. Web sayfasında yer alan isim, marka ve logolar tescilli markalardır.

 

 

SİTE KULLANIM ŞARTLARI

Gülhan Yedek Parça , Web sitesi üzerinden bulunan bütün Web Site Bilgileri ile ilgili zımnen veya sarih olarak hiçbir beyan veya garantide bulunmamaktadır. Gülhan Yedek Parça, herhangi bir bildirimde bulunmaksızın her zaman değişiklik ve düzeltme yapma hakkını saklı tutmaktadır. Web sitemizde yer alan bütün üretici isimleri, numaraları, semboller ve tanım listesi sadece referans amaçlıdır. Sayfa da yer alan herhangibi bir ürünün üreticilerle alakası yoktur. Web Site Bilgilerinde yer alan bilgiler ışığında verilecek kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, sayfayı ziyaret eden kişiye aittir.

 Bu web sitesinde yer alan bilgiler ışığında vereceğiniz kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, tamamıyla tarafınıza ait olacaktır. Gülhan Yedek Parça bu web sitesinde yer alan bilgilere girilmesinden veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki ya da diğer tür kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyecektir.

İşbu web sitesinde yazılı olan bilgiler hiçbir şekilde Borçlar Kanunu çerçevesinde "icap-teklif-kabul" olarak nitelendirilmeyecektir ve Gülhan Yedek Parça’yı bağlamayacaktır. İhtilaf halinde Ankara mahkemeleri yetkili olup, Türkçe metin esas alınacaktır.

 

 

 

GÜLHAN Kauçuk Yedek Parça İmalat Ltd. Şti. -- 2009
 
en iyi 1024 x 768 ekran çözünürlüğü Internet Explorer 5.0 ve Netscape Navigator 6.0 ve üzeri tarayıcı versiyonlarında görüntülenir.